Про Нас
Каталог
КАТАЛОГ
Замовити Дзвiнок

Про Нас


·       27 років досвіду

·       40 магазинів у 27 містах України

·       Понад 1 млн покупців за 2021 рік

·       8200 корпоративних клієнтів

·       5 800 м² загальної торгової площі 

·       706 брендів у наших магазинах

·       31 670 найменувань товарів

·       1 рекорд України

ofice_centr.png


Основна мета компанії залишається незмінною від періоду заснування –  зробити навчання школярів, студентів та роботу офісних працівників комфортною, цікавою та результативною.

Працюючи з нами, ви обираєте лідера на ринку. Зареєструвавшись на нашому сайті, ви зможете керувати всіма замовленнями ефективніше, у зручний для вас час. У  інтернет-магазині Офіс Центр закупка необхідного товару для офісів, дошкільних і учбових закладів спрощується, а головне – вам простіше буде контролювати витрати, слідкувати за новинками та орієнтуватися у трендах канцелярії.

У нас в наявності великий асортимент необхідних для навчання, творчості та офісу товарів: від маленької скріпки до презентабельних бізнес-наборів та архівних коробів. Асортимент досить широкий та різноманітний і ви з легкістю підберете: рюкзаки та ділові сумки-портфелі, офісний папір та папір для креслення, меблі та стільці, блокноти та щоденники, бізнес література та розвиваючі ігри, оргтехніку та штемпельну продукцію, сейфи, товари побутової хімії.

У нас ви знайдете товари відомих брендів. Офіс Центр є офіційним імпортером великих концернів та брендів: «Mondi Business Paper», «Stora Enso Oyj», «International Paper», «Interdruk», «Patio», «Colorino», «Cool Pack». Ми працюємо лише з надійними та перевіреними постачальниками та впевнені в їх продукції.

Одна дитина, один вчитель, одна книга і одна ручка можуть змінити світ, і ми пишаємось, що долучаємось до того, як вдосконалюється світ. На сайті ви знайдете опис та характеристику усіх товарів, що допоможе у виборі потрібного товару та задоволенні потреби.

У 2016 р., наша мережа потрапила до Книги рекордів України. Разом з дітками, ми розмалювали 47 квадратних метрів малюнка-антистрес. У більшості людей є мрія, яку можна здійснити за ліченні хвилини, а вони роблять з неї мрію всього життя. З Офіс Центр втілювати свої мрії простіше.

Прості умови покупки на сайті, постійні акції та знижки, вигідні цінові пропозиції, кожен знайде корисне для себе.

Ми працюємо для вас:
• Експертні роздрібні і оптові продажі.
• Репутація «надійний постачальник».
• Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
• Модні та актуальні канцелярські товари для офісу і дому.

 • Соціально відповідальний бізнес

При виникненні будь-яких запитань, пишіть нам на поштову скриньку info@ofis-centr.com.ua