0

У Вашому Кошику

0 товарiв

на суму

0.00грн.

Мінімальна сумма заказу 300 грн.

Каталог
КАТАЛОГ
Замовити Дзвiнок

Тиснення

Ваш браузер не підтримує HTML5. Обновіть браузер

Вартість кліше погоджуйте з Вашим менеджером
Вибрати щоденник для тиснення
Загрузка логотипа (png з прозорим фоном)
Текст для тиснення
Вид тиснення
Зберегти макет
*

* ціна послуги за 1 кв.см. від 10 грн.

Щоденник з тисненням найкращий вибір в Офіс Центрі 

В сучасному світі швидко зростає кількість бізнес-компаній і конкуренція між ними. Кожна організація бажає бути унікальною і відрізнятися від інших. Щоденник з тисненням стане чудовим варіантом, який допоможе підкреслити неповторність компанії. Записники вважають невід'ємною частиною кожного працівника офісу. І навіть наявність гаджетів не взмозі змістити їх із життя людей. Блокноти з логотипами вважаються уособленням ділового стилю, символом успішних осіб і функціональним інструментом для планування. 

Особливості і переваги щоденників з тисненням

Тиснення — це метод нанесення малюнка за допомогою спеціального преса. Готовий малюнок неможливо стерти, тому він залишиться на виробі назавжди. Щоденник з тисненням відрізняється тим, що виконує декілька функцій: 

 • рекламує компанію, робить бренд більш впізнаваним; 
 • підкреслює унікальність організації; 
 • наявність у робітників щоденників з логотипом сприяє згуртуванню колективу та підвищенню корпоративної культури.

Окрім цього, такі вироби вважаються вигідною стратегією. Вони здатні приваблювати оточуючих, оскільки мають естетичний зовнішній вигляд.

Використання щоденників з логотипом 

Записник з логотипом — це зручний компонент офісного стилю. Цей виріб здатний стати гарним елементом промо-кампанії, адже вони можуть підвищити впізнаваність організації. Також блокноти з зображенням логотипу можуть стати чудовим подарунком для співробітників компанії. Вони можуть використовуватися людьми як в побуті, так і для робочих моментів. І кожного разу, коли людина буде використовувати щоденник з тисненням вона буде згадувати про компанію. 

Види тиснення на щоденниках

Рельєфний малюнок на блокноті з тисненням створюється за допомогою інноваційних технологій і виключно якісних матеріалів. Професійний підхід до виготовлення таких виробів гарантує неймовірний результат. Загалом існує декілька видів оформлення і кожен має свої характерні особливості. Виразний об'ємний відбиток може бути створений за допомогою: 

 1. Тиснення фольгою — це унікальний процес друку, в якому тепло, тиск, фольга і метал об'єднуються для унікальних дизайнів і оптичних ефектів. Фольга може бути будь-якого кольору, але зазвичай використовується металева фольга, така як золото і срібло. Матеріал доступний в матовому і глянцевому виконанні. Золоте тиснення.jpg
 2. Сліпе тиснення — використовується не застосовуючи чорнило (і просто використовуючи силу машини, щоб проштовхнути папір в металеву матрицю, щоб залишити відбиток металевої матриці), створюється зображення, в якому відблиски і тіні визначають “рисунок”. Цю дуже тонку техніку можна використовувати на багатьох різноманітних видах паперу і листівок для створення неймовірно складних запрошень і канцелярського приладдя, які можна побачити і відчути. Сліпе тиснення.jpg

Окрім цього можливий друк логотипу за допомогою шовкографії. Цей метод підходить не для всіх типів матеріалу, тому зустрічається рідко порівняно з іншими видами. 

Шильд.jpg

Як обрати щоденник? 

Бажаючі придбати блокнот з логотипом компанії повинні відповідально підійти до вибору основи. Оскільки від цього залежить те як довго буде експлуатуватися виріб. Тонка основа зазвичай втрачає свій зовнішній вигляд набагато раніше, ніж щоденники з тисненням, що мають товсту обкладинку. Записник з тисненням логотипом повинен бути бездоганним, адже він надовго стане носієм бренду компанії. Для того, щоб зробити правильний вибір важливо враховувати: 

 1. Якість — гладенький папір, колір сторінок, точність логотипу та ін. 
 2. Модель — формат, кількість сторінок, щільність паперу. 
 3. Обкладинка — щільність, колір, фактура. 

Кожна людина повинна знати, що вона чекає від цієї речі. Варто відзначити, що блокнот купується на довгий час, тому важливо не помилитися у виборі. Якщо людина планує ним користуватися щоденно, слід обирати більш якісні записники з твердою палітуркою. Також, важливу роль має формат. Найчастіше люди обирають А5 або А6, оскільки вони зручні у використанні і їх можливо носити з собою у сумці чи портфелі. Окрім цього, важливо обрати спосіб кріплення листків. Це може бути:

 • спіраль; 
 • клейове або безшовне скріплення; 
 • скріпка. 

Широкий вибір моделей в магазині канцтоварів Офіс Центр дозволяє кожному обрати свій варіант яким буде найзручніше користуватися. 

Як придбати щоденник з тисненням в магазині Офіс Центр 

Магазин канцтоварів представляє великий ассортимент блокнотів. Замовити вироби з логотипом можливо на сайті чи за допомогою телефонного дзвінка. Співробітники компанії завжди раді допомогти у виборі товарів, навіть якщо вам потрібні лише лотки для паперу. Тому, користувачі які мають питання чи сумніваються у своєму виборі, можуть зв'язатися з менеджерами магазину. 

Для того, щоб створити щоденник з логотип потрібно на сайті знайти категорію "Тисни щоденник", після чого необхідно буде:

 • обрати щоденник (датований/недатований, колір, формат, модель); 
 • завантажити логотип компанії (обов'язково на прозорому фоні); 
 • ввести потрібний текст для тиснення та обрати відповідні налаштування (В,I, U та шрифт);
 • обрати вид тиснення. 

Останнім кроком потрібно обрати необхідну кількість екземплярів та додати їх до корзини. Після чого, в шапці сайту необходимо знайти корзину і заповнити всі дані доставки. 

Варто відзначити, що компанія піклується про своїх користувачів, тому гарантує високу якість записника і відповідність логотипу компанії. Терміни виготовлення залежать від замовленої кількості. Дізнатись більше можливо при створенні замовлення. 

Офіс Центр пропонує вигідні умови для покупки канцтоварів. В каталозі магазину можливо знайти різні канцтовари, в тому числі шкільні канцтовари,щоденник з тисненням, лотки для паперу та багато іншого. 

Долучившись до соціальних мереж магазину можна знайти відгуки реальних покупців або ж поділитися своєю думкою про компанію. Також, там постійно публікується корисна інформація яка в майбутньому допоможе обирати найкраще в магазині Офіс Центр.