Класифікація офісного паперу? Як обрати?

Класифікація офісного паперу? Як обрати?

Всі наші будні проходять на роботі чи навчанні. Так чи інакше більшість часу папір офісний використовують всі. 

Будь який офісний працівник знає, наскільки важливим елементом робочого середовища є офісний папір А4. Цей універсальний формат використовується для багатьох видів діяльності - від друку документів до створення презентацій. Проте, розуміння класифікації офісного паперу А4 та вміння обирати правильний тип паперу можуть суттєво покращити продуктивність вашого бізнесу.

Будь-яка робота пов’язана з рухом інформації. Папір – є одним з важливих способів фіксації і перенесення інформації, ми пишемо листи, щось роздруковуємо, копіюємо, відправляємо факсом. Папір А4, як і тисячу років тому, найбільш наочно представляє інформацію, та й для сприйняття її на папері не потрібно спеціальних пристроїв.
Офісний папір а4 - це минуле, сьогодення і найближче майбутнє будь-якого офісу. 

Як правило, при виборі паперу ми враховуємо такі показники як білизна і висока щільність паперу. Наприклад, на якість друку при високих швидкостях подачі, застосуванні двостороннього копіювання, дуже істотно впливає вологість: більш «сухий» папір покращує «приварювання» тонера і запобігає скручуванню листів в процесі проходження паперу через принтер. Тому якщо ваш папір для принтера скручується, то, швидше за все, це не якісний пррдукт. А друк на кольоровому принтері взагалі вимагає особливих марок офісного паперу. Крім певної вологості, тут важливим фактором є гладкість. Цей показник повинен бути досить високим, проте не надто, щоб фарба добре трималася на папері.
В ідеалі, кожен спосіб передачі інформації вимагає свій тип паперу, зі своїми характеристиками. Такий підхід дозволить збільшити термін служби офісної техніки і отримати максимальну якість за оптимальні гроші.
 960x6001-696x435.jpg

Класифікація паперу

Папір має класифікацію з трьох видів: А, В, С. Весь інший папір, якому не присвоєна одна з цих трьох категорій – газетний.
Як вже зазначалось раніше, найбільш важливі параметри для паперу офісного А4 – це щільність і білизна паперу.

 
Щільність. Чим більше цей показник, тим вища ймовірність застрявання паперу під час друку, чим менше - тим більша ймовірність захоплення принтером кількох аркушів одночасно. Для лазерного друку найчастіше використовується папір щільністю 80 і, трохи рідше, 90 г / м2.

 
Білизна – здатність паперу відбивати світло рівномірно у всіх напрямках. В даний час застосовуються два стандарти білизни паперу ISO і CIE, що вносить певну плутанину при порівнянні показників. Наприклад, 94% білизни по ISO дорівнюватимуть 146% білизни по СIE.
 f41c3b63b8b9d4f69df53a27b0b7e386.jpg

Класи А,В та С офісного паперу а4

Клас С. Білизна близько 145 CIE. Базовий клас офісного паперу Відмінний варіант для тих, кому потрібно придбати офісний папір А4 недорого. Основна перевага - низька вартість.. Не рекомендується для струменевих принтерів. (Переглянути папір класу С)

Клас B. Білизна близько 160 CIE. Оптимальний вид паперу за відгуками наших клієнтів в співвідношенні ціна-якість. За характеристиками незначно відрізняється від паперу класу А. Ідеальний варіант для щоденного використання. (Переглянути папір класу В)

Клас A. Білизна від 165 CIE. Відрізняється абсолютно гладкою поверхнею, що забезпечує чіткість зображення. Завдяки низькій пористості і практично нульовий шорсткості нічого не припадає пилом і відмінно підходить для лазерного і струменевого принтера. Непрозора, ідеальна для кольорової і чорно-білої двостороннього друку документів преміум-класу. (Переглянути папір класу А)

Обираючи офісний папір А4, важливо враховувати потреби вашого бізнесу. Класифікація паперу А4 на класи A, B та C надає вам можливість знайти оптимальний варіант, що відповідає якості, ціні та використанню. У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір офісного паперу А4, що задовольняє всі ваші вимоги. Обирайте правильний клас паперу, і ваш бізнес буде мати надійне основу для якісного друку та професійного вигляду документів.