Рюкзаки Yes та Andre Tan зробили колаборацію, чим потішили Українців - Блог - Інтернет магазин Офіс Центр
Каталог
КАТАЛОГ
Замовити Дзвiнок

Рюкзаки Yes та Andre Tan зробили колаборацію, чим потішили Українців

Рюкзаки Yes та Andre Tan зробили колаборацію, чим потішили Українців Рюкзаки Yes та Andre Tan зробили колаборацію, чим потішили Українців
11:34 30 2021
1689

В неділю, 13.06.2021 наша компанія була запрошена на презентацію колаборації капсульної колекції Andre Tan та дуже популярного в Україні виробника рюкзаків бренду Yes. Ми добре знаємо цей бренд, бо вже понад 10 років продаємо його у нас. Як завжди на показі показали, що вони епатажні, круті, модні, позитивні, яскраві. 

Ми вже писали про цю колаборацію раніше тут, а тепер  тішимось крутими результатами співпраці.  

Ігор Чечель і Андре Тан.jpg

(на фото Ігор Чечель та Андре Тан)

Цього разу було презентовано п'ять моделей: два стильні рюкзаки, два нестандартних шопери та кльова поясна сумка, у чорному та бежевому кольорах.

Принт стилізований так, ніби дизайнер дістав свій шкільний зошит і перемалював звідти малюнки. Вони схожі на стильні міні татушки. Провівши опиування своїх підписників у Instagram ми точно знаємо, що ця колекція, то майбутній супер тренд!

.


“Не знаю, хто і чому вирішив, що дитячі речі обов’язково мають бути яскравих кольорів або з принтами за мотивами мультфільмів. Дизайнери, що малюють на рюкзаку поні, декорують його стразами і думають, що вгадали настрій нового покоління, жорстоко помиляються. Я, як батько майбутньої школярки, переконаний, що дитячі речі мають бути такі ж стильні, як і речі їх батьків. Тому колаборація YES by Andre TAN – це базові кольори, продумана система зберігання та практичні матеріали. З таким рюкзаком можуть ходити не тільки школярі, але й дорослі”, – розповів Андре Тан.

  

Де купити рюкзак.jpg

Колаборація Yes by Andre Tan це базові кольори, продумана система зберігання, практичні матеріали й висока якість виробів. 

Колекцію YES by Andre TAN представлено на  Ukrainian Fashion Kids представили зіркові батьки та їх діти: Маша і Аліса Полякові, Катерина Кухар з дітьми Тимуром і Анастасією, Ілона Гвоздьова з Валерією,  Едгар Камінський з Леоном і Лаурою,  Анатолій Анатоліч з доньками Алісою і Лолітою, Слава Дьомін з сином Владом, співачки TAYANNA з Данієлем, Анастасія Приходько з донькою Нанною і сином Гордієм, Гайтана з Сапфір-Ніколь, Ганна Різатдінова з Романом, блогерка Аліна Шаманська з сином Артуром, Валентина Хамайко з Соломією, Мирославою і Михайлом, Наталія Холоденко з Ларіоном і Вівьен, Володимир Бондаренко і Оксана Бондаренко з донькою Анною.


Купить рюкзак Yes Andre TAN.jpg


Ми вважаємо, це крутим етапом у розвитку бренду Yes і тішимось тим фактом, що колекція буде продаватися у нас. Ми віримо в те, що ці рюкзаки допоможуть самореалізовуватися підліткам. Підвищать самооцінку дітям та допоможуть виділитися з натовпу. Шкільний рюкзав, або ранаць вже давно перестав бути лише засобом для перенесення книг з точки А в точку Б. В наш часу в 21 столітті це трендовий аксесуар нехтувати яким просто не можливо. 


Рюкзаки від Андре Тан.jpg