Рюкзаки YES влаштували перший в світі fashion-показ рюкзаків

Рюкзаки YES влаштували перший в світі fashion-показ рюкзаків

Зацікавленій публіці продемонстрували абсолютно нову колекцію стильних шкільних та молодіжних рюкзаків. Yes любить дивувати публіку, тому і цього разу без захоплених та вражених поглядів не обійшлося.
6.jpgКонсультантом та критиком колекції став популярний модельєр Андре Тан, який свою участь прокоментував так: «Гарному смаку потрібно навчатися з дитинства».
Футуристичність моделей від Yes помітно відразу: трендові рюкзаки відрізняються насиченими кольорами, дизайном та об’ємними елементами. У кожному з них застосовані новітні технології. Завдяки цьому, навіть на полицях легко знайти та купити саме вироби бренду Yes.
Модні відтінки «рожевий павич», «персикова нуга» та «троянда у попелі» стануть улюбленими у молодих красунь, переконаний Андре Тан. А юнаки оберуть принти з мікрочіпами — технологічні та оригінальні. Все це і стане трендом у 2021 році, запевняє дизайнер.
3.jpgОкремо потрібно згадати «крутий рюкзак для фьючеристів». Він обов’язково сподобається тим, хто слідкує за Ілоном Маском та інших візіонерів сучасності. Дизайн моделі — контрастний чорний колір з об’ємною ракетою.


Саме якість виготовлення та оригінальні дизайнерські ідеї і вразили Андре Тана. Ось чому він погодився на спільну розробку нової колекції. Кожен новий рюкзак — це композиція привабливого дизайну, передові технології та функціональні «фішки». Це і стане фінальним аргументом при виборі шкільного аксесуару наступного року.
Після завершення показу на подіумі запрошені гості мали нагоду познайомитися з колекцією ближче: всі рюкзаки були доступні для огляду та фотосесій. Завершила феєричний вечір гучна вечірка та фуршет для всіх присутніх.Показ пройшов, а враження від нього вирують ще й досі. Yes продемонстрував, якою буде шкільна мода у 2021 році. Мережа магазинів канцтоварів «Офіс-Центр» також закохалася у стильні рюкзаки. І ми вже точно знаємо, що зовсім скоро зможуть знайти на полиці школярі та їх батьки у нашому відділі рюкзаків.