Тиснення щоденників та блокнотів

Тиснення щоденників та блокнотів

Тиснення щоденників та блокнотів - це важливий аспект дизайну і брендування, що може підкреслити вашу індивідуальність або корпоративний стиль компанії. Цей процес включає нанесення зображень, тексту або орнаменту на обкладинку за допомогою спеціальної друкованої форми, яка розігріта до певної температури (кліше).

У нашій статті ми розглянемо основні види тиснення та як замовити цей процес для ваших щоденників і блокнотів.

Основні Види Тиснення

Існує два основних види тиснення:

 1. Блінтове (сліпе) тиснення: Це процес, при якому зображення або текст витискається в матеріал обкладинки без використання фарби. Це надає обкладинці рельєфний вигляд і особливий шарм.

 2. Тиснення фольгою: У цьому методі між розігрітою формою (кліше) та матеріалом прокладається фольга, яка може бути золотою або срібною. Після цього відбувається пресування, і зображення наноситься на обкладинку.

   

  Як Замовити Тиснення:

  Для замовлення тиснення на ваші щоденники чи блокноти, слід виконати кілька кроків:

  1. Кліше: Якщо у вас вже є кліше, це добре. Якщо немає, ми можемо створити його для вас. Вам також знадобиться фото логотипу вашої компанії у векторному форматі та розміри зображення.

  2. Вид Тиснення: Визначте, який вид тиснення вам потрібен: блінтове або тиснення фольгою.

  3. Розміщення Тиснення: Визначте, де на обкладинці ви бажаєте розташувати тиснення.

  4. Розрахунок Вартості: Вартість тиснення обчислюється на основі розмірів вашого кліше та кількості відбитків. Наприклад, якщо ваш логотип має розмір 5x9 см, вартість кліше становитиме 45x24 = 1080 грн. Додайте до цього вартість нанесення та відбитків.

  5. Терміни Виготовлення:

   • За наявності кліше та обраних моделей щоденників або блокнотів – 10 робочих днів від підписання узгодженого макету.

   • При відсутності кліше – 10 робочих днів на виготовлення кліше + 10 робочих днів на виготовлення.

   • Якщо щоденники (блокноти) під замовлення – 14 днів на доставку товару від виробника + 10 робочих днів на виготовлення.

   

Тиснення щоденників та блокнотів може додати елегантності та стилю вашим записам і продемонструвати вашу увагу до деталей. Якщо вам потрібна додаткова інформація або консультація, звертайтеся до нашого персонального менеджера за телефоном 0800 210 500. Не соромтеся зробити перший крок до створення унікальних індивідуальних щоденників і блокнотів з тисненням!

 

Тиснення щоденників датованих, та тиснення щоденників недатованих  - це ефективний спосіб підкреслити індивідуальність і створити елегантну та стильну обкладинку для ваших щоденників. Ось кілька причин, чому варто робити тиснення щоденників:

 1. Підвищення візуальної привабливості: Тиснення додає обкладинці щоденника рельєфність і текстурну глибину, що робить його більш привабливим та вишуканим. Це особливо корисно для подарунків або корпоративних подарунків.

 2. Брендування: Тиснення може бути використане для нанесення логотипу чи назви вашої компанії на обкладинку щоденника. Це допомагає підсилити бренд і робить щоденник впізнаваним.

 3. Підкреслення важливості: Щоденники, які мають тиснення на обкладинці, створюють враження продукту вищого класу та важливого документа. Вони можуть використовуватися для важливих записів та подій.

 4. Особистий стиль: Тиснення дозволяє створити щоденник, який відповідає вашому особистому стилю та смаку. Ви можете вибрати зображення, текст або орнамент, які найкраще виражають ваші уподобання.

 5. Подарунок: Щоденники з тисненням чудово підходять як подарунок. Вони є особливим і персональним подарунком для різних випадків, від дня народження до корпоративних заходів.

 6. Професійний вигляд: Тиснення додає професійний вигляд вашим документам і записам. Вони часто використовуються в бізнес-середовищі для створення важливих документів та папок.

 

 

Підсумуємо математику:

- Кліше  24 грн. 1 см²

( Наприклад, логотип розміром 5*9=45 см². Вартість кліше становитиме 45*24=1080 грн)

- Нанесення — одна обкладинка — 230 грн + один відбиток 20 грн  

(Наприклад, 230+20*50 = 1230 грн)*.

- Загальна вартість — 1080 грн + 1230 грн  =2310 грн.

* При умові тиснення від 50 шт. В інших випадках розрахунок індивідуальний менеджером.