Як обрати пакувальний скотч, щоб був якісний і недорогий?

Як обрати пакувальний скотч, щоб був якісний і недорогий?

Після цього тексту ви знатимете, що «скотч» — жаргонна назва клейкої стрічки зі штучного (целофан) або синтетичного (наприклад, лавсан) полімеру, змащеного клеєм.
«Scotch» і «Scotch Tape» — зареєстровані товарні знаки корпорації 3M, тому називати будь-яку клейку стрічку скотчем, так само як будь-який копіювальний апарат — ксероксом, пелюшки — памперсом, каву — маккофе чи нескафе, позашляховик — джипом не зовсім правильно.


Пакувальний скотч один з найбільш популярних, бо його щодня по всьому світу використовують мільони метрів. Цей різновид клейкої стрічки є відносно недорогим і тому вигідним. Ви зможете використовувати цей різновид скотчу в будь-який час протягом тривалого періоду, адже він має великий термін використання.


В першу чергу дивимося на товщину пакувальної стрічки.

Справа в тому, що товщина поліпропіленової основи становить від 23 до 28 мікрон, це означає що решта товщини це - акриловий клей.
Чим більший шар клею, тим кращі властивості стрічки і показники склеювання.


Вибір пакувального скотчу буде залежати від його призначення:
— для тонких і легких коробок підійде скотч щільністю 36, 38 мікрон
— коробки середньої важкості( близько 10-ти кг), поліетиленова і плівкова тара вимагає пакувального скотчу товщиною 40 мікрон.
— для важких коробок, які пакуються в холодних приміщеннях або в умовах високої вологості потрібен пакувальний скотч товщиною 45 або 50 мікрон. Цей скотч має дуже гарну адгезію, хорошу морозо- та вологостійкість . Добре підходить для коробок і матеріалів з шороховатістю або забрудненою поверхнею
Друге на що потрібно звернути увагу при виборі скотчу це його ширина. Вона впливає на міцність склеювання.

Стандартні розміри ширини:
— 45мм
— 48мм
— 72мм
Чим більша ширина скотчу тим краще і якісніше він склеїть поверхні.
Третє, що важливе при виборі скотка — параметр це довжина намоту
Як правило всі виробники скотчу працюють з одиницею вимірювання ярди
Якщо в найменуванні скотчу написано 48 * 100 або 48 * 200 це не означає що там 100 чи 200 метрів.
1ярд має 0,91метра.


Як розрахувати клейку стрічку?
48 * 100 означає 48 * 91метр,
48 * 200 = 48 * 182метра
48*300 = 48*273 метри
Та насправді виміряти точну довжину скотча дуже важко-при його розмотуванні він має властивість розтягуватися при цьому не втрачаючи розміру ширини помітної для людського ока.
Ці три параметри суттєво впливають на ціну даного продукту.Для захоплення ринку і завоювання нових клієнтів багато компаній йдуть на зниження ціни шляхом:
— зменшення мікронності (наприклад з 38мКр роблять 36мКр- заміряти цей показник без спеціального обладнання неможливо )
— також зменшення ширини скотча ( візуально ширина 48мм чи 47мм практично не помітна на ролику, а ціна відповідно буде нижчою)
— можливе зменшення довжини намоту в ролику. ( вказуючи в рахунку скотч з довжиною 100 або 200 умовних одиниць, можна зробити скотч з довжиною 90 і 180 тим самим зменшити собівартість даного продукту)


Ми на ринку з 1994 році, саме тому часто перевіряємо продукцію виробників, у яких робимо закупку. Дякуючи досвіду можемо гарантувати якість.


Клеєва основа скотчу:
Існує два різних компонент из яких виготовляють клеєву основу:
Акрил — стандартний компонент, найбільш розповсюджений, дешевий в виготовленні
Каучук — має кращу адгезію, морозостійкий, використовується рідко через відносно високу вартість (орієнтовно на 60%дорожче акрилу)


Пакувальний скотч може бути:
прозорим, коричневим або кольоровим, що не впливає на його характеристики. Підходить для будь-якої продукції, в тому числі, для упаковки продуктів харчування.


В назві скотчу зазвичай встановлюється три параметри:
На першому місті вказується ширина, далі довжина і потім товщина.


В хатньому господарстві та під час ремонту пакувальний скотч не придатний для використання. Дуже складно знайти кінчик скотчу, окрім цього стрічку складно відділяється. Він добре приклеюється, але після видалення залишає клейкі плями.


Чим віддерти скотч? Як відтерти сліди клейкої стрічки?
Знищити ці клейкі плями можна за допомогою евкаліптової олії або уайт-спіріту.
Не слід використовувати фен, адже це сприяє розтіканню клею по поверхні.

У девяностих цю клейку стрічку використовували для того, щоб "закрити" вікна на зиму. Він зберігає тепло, але не зовсім корисний, бо не пропускає кисень.

Якщо здається, що це просто «скотч», то можете собі уявити, саме клейка стрічка при форс-мажорній ситуації на борту космічного корабля «Аполлон», з щільного паперу, пакетів із пластику й скотча був створений скафандр як фільтр вуглецевого газу. За допомогою цієї конструкції було врятовано життя членів експедиції. Тому зараз клейка стрічка обов'язково є на борту космічних кораблів, щодня вона рятує і Ваш офіс.


А ще існує фестиваль, присвячений клейкій стрічці. З 2005 року в штаті Огайо проходить незвичайний фестиваль. Організовується парад, показ мод, створюються скульптури з липкої стрічки.


Загалом, виходить справжнє веселе свято.

Свято можна також створити, використовуючи брендовану клейку стрічку.


Якщо ви хочете замовити брендований скотч зателефонуйте до нас на 0800210500 і зробіть замовлення.


Обиравши клейку стрічку не забудьте придбати також і пістолет для неї, маркер чи інші товари для маркування 

Більше товарів для пакування тут.


Сергій Осадчук, категорійний менеджер